Stockholm

Till vårt kontor i Stockholm vänder du dig vid ändring av dina medlemsuppgifter eller frågor om studier och försäkringar. Är du arbetsgivare och har ett förhandlingsärende ska du också vända dig hit.

Har du som medlem frågor om ditt avtal vänder du dig till Seko Direkt.

Tillhör du Seko Sjöfolk ska du vända dig dit i medlemsfrågor.

  • Kenth Konradsdal

    Förste ombudsman Stockholm

    Kenth Konradsdal

    Telefon: 08-454 84 58

    kenth.konradsdal@seko.se

    Serviceområdet, löneindrivning

  • Ann Carlsson

    Assistent Stockholm

    Ann Carlsson

    Telefon: 08-454 84 53

    ann.carlsson@seko.se

  • Christina Guzel

    Assistent Stockholm

    Christina Guzel

    Telefon: 08-454 84 57

    christina.guzel@seko.se

  • Ombudsman Stockholm

    Linda Agetoft

    Telefon: 08-454 84 02

    linda.agetoft@seko.se

    Entreprenadområdet Väg och ban.

  • Ulf Andersson

    Ombudsman Stockholm

    Ulf Andersson

    Telefon: 08-454 84 60

    ulf.andersson@seko.se

    Regional skyddsombud.

  • Christer Bergk

    Ombudsman Stockholm

    Christer Bergk

    Telefon: 08-454 84 15

    christer.bergk@seko.se

    Entreprenadområdet, Veidekke, Strabag, Underjordsberg.

  • Ronnie Bergmark

    Ombudsman Stockholm

    Ronnie Bergmark

    Telefon: 08-454 84 13

    ronnie.bergmark@seko.se

    Entreprenadområdet, NCC AB, Väg- och Ban, löneindrivning.

  • Carolin Evander

    Ombudsman Stockholm

    Carolin Evander

    Telefon: 08-454 84 14

    carolin.evander@seko.se

    Entreprenadområdet, Energi, Spårtrafik.

  • Ombudsman Stockholm

    Calle Fridén

    Telefon: 08-434 84 03

    calle.friden@seko.se

    Entreprenadområdet

  • Juwanro Haddad

    Ombudsman Stockholm

    Juwanro Haddad

    Telefon: 08-454 84 49

    juwanro.haddad@seko.se

    Kommunikationområdet

  • Rolf Hedlycke

    Ombudsman Stockholm

    Rolf Hedlycke

    Telefon: 08-454 84 11

    rolf.hedlycke@seko.se

    Entreprenadområdet Väg och ban, yrkesutbildning.

  • Ombudsman Stockholm

    Thomas Laseén

    Telefon: 08-454 84 06

    thomas.laseen@seko.se

  • Ombudsman Stockholm

    Alexander Lindholm

    Telefon: 08-454 84 01

    alexander.lindholm@seko.se

    Entreprenadområdet Telekom

  • Ombudsman Stockholm

    Sandra Lindström

    Telefon: 08-454 84 08

    sandra.lindstrom@seko.se

    Entreprenadområdet Väg och ban, Förbifart Stockholm, 

  • Fredrik Persson

    Ombudsman Stockholm

    Fredrik Persson

    Telefon: 08-454 84 10

    fredrik.persson@seko.se

    Entreprenadområdet Telekom.

  • Johan Pettersson

    Ombudsman Stockholm

    Johan Pettersson

    Telefon: 08-454 84 61

    johan.pettersson@seko.se

    Försäkringsfrågor och arbetsskador.

  • Patrik Öhrnell

    Ombudsman Stockholm

    Patrik Öhrnell

    Telefon: 08-454 84 51

    patrik.ohrnell@seko.se

    Serviceområdet, Försäkringskassan.

Uppdaterad:
Sidansvarig: Organisationsenheten
Kategorier: