Region Stockholm

Seko Vård Öst, Österåker/Täby

Ordförande Robert Holmberg
Tele 08-559 370 15
Mail Robert.Holmberg@Kriminalvarden.se

 

Seko Vård Kronoberg

Ordförande Anna-Carin Bjoerkman
Tele 08-559 386 51
Mail Anna-Carin.Bjoerkman@kriminalvarden.se

 

Seko Vård Väst, (Svartsjö/Färingsö)

Ordförande Ylva Borelid
Tele 08-559 371 55
Mail Ylva.Borelid@kriminalvarden.se

 

Seko Vård Syd (Huddinge, ASptuna, Beateberg)

Ordförande Andreas Rosendahl
Tele 08-559 392 00
Mail Andreas.Rosendahl@Kriminalvarden.se

 

Seko Vård Hall, Södertälje

Ordförande Erik Johansson
Tele 08-559 399 09
Mail Erik.Johansson@Kriminalvarden.se

 

Seko Vård Nord (Norrtälje)

Ordförande Sonny Swenzon
Tele 0176-29 63 10
Mail Sonny.Swenzon@kriminalvarden.se

 

Seko Vård Sollentuna

Ordförande Christoffer Orméus
Tele 08-559 456 95
Mail Sekoklubb509.HSollentuna@kriminalvarden.se
Christoffer.Ormeus@Kriminalvarden.se

Seko Vård Storboda

Ordförande Joakim Schwartz
Tele 08-559 374 20
Mail Joakim.Schwartz@kriminalvarden.se

 

Uppdaterad:
Sidansvarig: Seko Kriminalvård