Seko Väst

Kontaktlista

  • Camilla Widman

    Camilla Widman

    Camilla Widman

    camilla.widman@seko.se

    Ordförande

    Ansvarig för facklig-politiska kommittén.

  • Bengt-Göran Henningsson

    Bengt-Göran Henningsson

    Bengt-Göran Henningsson

    Telefon: 031-429482

    bengt-goran.henningsson@seko.se

    Vice Ordförande

    Ansvarig för studiekommittén.

  • Christer Johansson

    Christer Johansson

    Christer Johansson

    Mobiltelefon: 0707881828

    christer.johansson1@seko.se

    Kassör

  • Camilla Hjelm

    Camilla Hjelm

    Camilla Hjelm

    Mobiltelefon: 0709-803614

    camilla.hjelm@seko.se

    Sekreterare

    Ansvarig för Info-kommittén.
    Sitter även i studiekommittén.

  • Daniel Dellenmark

    Daniel Dellenmark

    Daniel Dellenmark

    daniel.dellenmark@seko.se

    Vice sekreterare

    Ansvarig för ung-kommittén.

  • Susanne Lihden

    Susanne Lihdén

    Susanne Lihden

    Mobiltelefon: 0705772284

    susanne.lihden@postnord.com

    Ledamot

    Sitter i studiekommittén.

  • Mats Andren

    Mats Andrén

    Mats Andren

    Mobiltelefon: 0705478405

    mats.andren@seko.se

    Ledamot

    Sitter även i Sekos förbundsstyrelse.

     

  • Lars-Göran Aronsson

    Lars-Göran Aronsson

    Lars-Göran Aronsson

    Ledamot

    Ansvarig för arbetsmiljökommittén

  • Reijo Tupala

    Reijo Tupala

    Reijo Tupala

    Ledamot

    Ansvarig för Försäkringar- och pensionskommittén

  • Claes Olsson

    Claes Olsson

    Claes Olsson

    Ledamot

    Sitter i facklig/politiska kommittén

  • Lennart Gunnarsson

    Lennart Gunnarsson

    Lennart Gunnarsson

    Ledamot

  • Mathilda Värmensten

    Mathilda Värmensten

    Mathilda Värmensten

    Ersättare

    Ansvarig för Jämställdhet- och Mångfaldskommittén

  • Jan-Åke Sköld

    Jan-Åke Sköld

    Jan-Åke Sköld

    Mobiltelefon: 0708560496

    jan-ake.skold@sjofartsverket.se

    Ersättare

    Sitter i arbetsmiljökommittén

Granskad:
Sidansvarig: Daniel Dellenmark