Ungdomsansvariga i regionerna

I Seko har alla regioner en förtroendevald som är ansvarig ungdomsverksamheten. De ungdomsansvariga leder, utvecklar och organiserar verksamheten för unga i regionerna.

Här hittar du de ungdomsansvariga på regionen.

Seko Stockholm
Johanna Gustafsson
073-688 50 94
johanna.gustafsson@seko.se

Seko Mellansverige
Ellena Papaioannou
070-227 09 89
ellena.papaioannou@seko.se

Seko Södra
Hanna Bladh
070-496 90 98
hanna.bladh@seko.se

Seko Skåne
Sara Haghpassand
076-280 22 23
sara.haghpasand@gmail.com

Seko Väst
Tobias Tandrup
073-314 13 90
tandrup.tobias@seko.se

Seko Västra Svealand
Joakim Olausson
073-046 52 33
jocke.olausson@seko.se

Seko Gävle-Dala
Lars Lindström
070-318 09 89
lasseluc@hotmail.com

Seko Mellannorrland
Eldina Melez
070-439 99 29
eldina.melez@seko.se

Seko Norra Norrland
Maxim Sandlund
070-509 29 55
maxim.sandlund@seko.se

Seko Sjöfolk
Jonas Forslind
031-42 95 34
jonas.forslind@seko.se

Förbundet
Vivan Engfeldt
08-791 41 04
vivan.engfeldt@seko.se

Uppdaterad:
Sidansvarig: Organisationsenheten
Kategorier: